Mazda CX-3
2.0 SkyActiv-G 120 TS+ | Navigatie | Rijklaarprijs - incl.garantie
Direct kopen, basisprijs: € 18.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.900,-
LEASEPRIJS: € 311,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda CX-3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 SkyActiv-G 120 TS+ | Navigatie | Rijklaarprijs - incl.garantie |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 maart 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 59.075 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 311,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-084-SR |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 89 kw / 122 pk |
| Laadvermogen: | 487 kg |
| Gewicht: | 1.240 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.727 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 16"
- metallic lak Soul Red
- regensensor
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- Infotainment
- DAB ontvanger
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- keyless start
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoek detectie
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- rijstrooksensor
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- stuurwiel verwarmd
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Isofix
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar